Taahhütsüz elektrik indirimi

Taahhütsüz elektrik aboneliği

İndirimli elektrik hizmetinden faydalanabilmeniz için taahhüt vermek zorudasınız. Tıpkı internet paketleri ve Faturalı GSM hattınızda olduğu gibi ancak belirli bir süreli sözleşme yaparak indirimli olarak kampanyalar veya tarifelerden faydalanabilirsiniz.

Taahhütsüz elektrik aboneliği ilk açılışta elektrik dağıtım şirketi tarafından yapılır. Bildiğimiz gibi elektrik aboneliği için başvuru yaptığınızda taahhüt imzalamazsınız. Sözleşme yapar ve gerekli teminatı ödeyerek veya taksitlendirerek 24 saat içerisinde elektrik aboneliğiniz aktif olur.

İndirimli elektrik tarifeleri

Taahhütsüz elektrik aboneliğini tamamlayarak hattını aktif etmiş müşteriler indirimli tarifelere geçiş yapabilir. Bu ancak elektrik tedarikçisi değişimi ile mümkün olacaktır.

Şu firmalar size indirimler uygulayacaktır;

Elektrik dağıtım firmaları: EWE Enerji, AGE Elektrik, Akfen Elektrik, Aksa Elektrik, Bisen Elektrik, Cerean Enerji, Direkt Enerji, 220PLUS, Naksan Enerji, TEK Elektrik, Turkcell Enerji, Zorlu Elektrik, 2M Enerji, Türel Elektrik, Yıldırım Enerji Türkiye’de hizmet vermektedir.

Bilgi Notu: Sitemiz üzerinden indirimli elektrik talebinde bulunursanız size Turkcell Enerji ve EWE enerji üzerinden indirim sağlayabiliriz.

Buradan yapacağınız elektrik fatura indirimleri Taahhütsüz abonelik işlemleri değildir. 24 aylık kullanım sözünüze istinaden indirimler veya çeşitli hediyelerle birlikte sınulan kampanyalar verilmektedir.

Hangi belgeler ve evraklar istenecek?

Abonenin sözleşme yaparak indirim alabilmesi için bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir bunlar;

  1. Mevcut elektrik abonesinin kimlik fotokopisi
  2. Abone ile yapılacak sözleşme
  3. Son aya ait 1 adet fatura

Bireysel aboneler için yeterlidir.

Kurumsal aboneler için;

Yukarıdaki evraklara ek olarak şunları hazır etmesi gerekecektir.

  1. İmza sirküsü
  2. Vergi levhası

Sözleşmeler kaşeli ve ıslak imzalalı olarak şirket yetkilisi tarafından teslim edilmelidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir